Lai bērns augtu veselīgs un drošs, jāaug līdzi arī mums, pieaugušajiem. Piedāvājam nodarbības vecākiem, pedagogiem un citiem interesentiem. Nodarbību kalendāram sekojiet līdzi ik mēnesi!

Iekārtojam vidi bērniem 1 - 3 gadu vecumā!

Idejas vides iekārtošanai un pirmajiem praktiskajiem darbiņiem mājās. Noderēs vecākiem, kuri audzina 1 līdz 3 gadus vecu bērnu, kā arī psiholoģijas zinātnē balstīts ieskats bērna attīstībā līdz 3 gadu vecumam.

Vairāk lasi šeit>

Kā bērnam iemācīt regulēt uzvedību? 

Nodarbība vecākiem par bērna temperamentu un paņēmieniem, kā to līdzsvarot. Montesori pedagogiem un interesentiem - vairāk par to, ko varētu nozīmēt "normalizācija" mūsdienu zinātnes skatījumā.

Vairāk lasi šeit>

Kā bērnam iemācīt regulēt uzvedību? II daļa.


JAUNUMS! Darbnīca, kurā ar praktiskiem paņēmieniem apgūsim metodes, kā ikdienā tikt galā ar kaitinošu, traucējošu bērna uzvedību, un aizstāt to ar vēlamu uzvedību, kā arī līdzsvarot bērna spēcīgās emocijas. Patiesībā - tas ir vienkārši!

Vairāk lasi šeit>

Matemātikas darbnīca

Praktiska darbnīcas vecākiem, kurās uzzināsi, kā palīdzēt bērnam efektīvi mācīties un apgūt ciparus, skaitīšanu un rēķināšanu! Noderēs bērnudārznieku un skolēnu vecākiem.

Vairāk lasi šeit>

Kā gatavoties bērnudārzam?

Nodarbība topošo bērnudārznieku vecākiem, kurā apskatīsim iespējamās grūtības un risinājumus bērna pirmajām dienām, nedēļām un mēnešiem dārziņā. Gatavosimies bērnudārza gaitām laikus, lai jaunais sākums ir vieglāks gan mazajam, gan vecākiem!

Vairāk lasi šeit>

Bērna vadīta mācīšanās - Montesori metode

Kas ir Montesori metode? Nodarbība par mācību sistēmu pirmsskolas vecuma bērniem, kurā tiek respektēta mazā pētnieka vēlme izzināt, vērot un eksperimentēt, tomēr vienlaikus pieaugušais nosaka veselīgas robežas. 

Vairāk lasi šeit>

Emociju skoliņa

JAUNUMS! Nodarbībās tiekas bērni no 4 (3,5) gadu vecuma kopā ar vecākiem, lai kopīgi stiprinātu sociālās prasmes, emociju regulāciju un apgūtu efektīvus paņēmienus konfliktu risināšanā.

Vairāk lasi šeit>

Nodarbības tavā pilsētā vai bērnudārzā!

Piedāvājam jebkuru no savām nodarbībām tavā bērnudārzā vai citā iestādē. Sazinies ar mums, zvanot 22435133, vai raksti e-pastu: skruvesunbantes@gmail.com!

0
Veidots ar Mozello. Visi lapā publicētie teksti, ja nav norādīts citādāk, ir SIA "Playground LV" īpašums. Pārpublicēšana bez rakstiskas saskaņošanas ir aizliegta.

 .