Praktisko Montesori darbnīcu cikls vecākiem

Piecas sestdienas apgūstam pirmsskolas vecuma (3 – 7 gadi) bērniem draudzīgus mācīšanās principus, uzzināsim, kā mājās bez specifiskiem materiāliem palīdzēt bērnam apgūt rakstīšanu, lasīšanu, matemātiku un gūt pirmo izpratni par ģeogrāfiju un vēsturi, kāpēc un kādā veidā stiprināt bērna maņas un roku kustību koordināciju, lai tas palīdzētu rakstīšanas un rēķināšanas apgūšanā. Prezentēsim vienkāršus, praktiskus paņēmienus un darbiņus bērniem, kurus pēc tam varēsiet pagatavot no mājās pieejamām sadzīviskām lietām. Piecas darbnīcu tēmas atbilst pieciem Montesori materiālu blokiem: praktiskās dzīves materiālam, maņu trenēšanas materiālam, valodas materiālam, matemātikas materiālam, kultūras materiālam.

Pieteikties darbnīcām šeit>

Piedalīšanās darbnīcās noderēs vecākiem, kuri vēlas darboties ar bērnu mājās, kopīgi gatavoties skolai, palīdzēt mācībās savam sākumskolēnam vai arī vienkārši atbalstīt bērna intereses un vajadzības, vienlaikus baudot kopā būšanas prieku! Aicinām uz nodarbību arī pirmsskolas un sākumskolas pedagogus, kuri vēlas gūt ieskatu Montesori principos, lai gūtu jaunas idejas darbam vai arī vēlāk, iespējams, izvēlētos apgūt padziļināti Montesori pedagoģijas metodi kursos darbam ar bērniem pirmsskolā.

Praktiskās darbnīcas neaizstāj Montesori kursus profesionāļiem, kuriem nepieciešams tālākizglītības apsliecinājums un kuri vēlas strādāt kā Montesori speciālisti vai Montesori pedagogi. Tās paredzētas galvenokārt tiem vecākiem, kuri vēlas strādāt ar bērniem mājās vai arī atbalstīt savu bērnu mācību gaitā skolā un pirmsskolā. Taču tā var būt laba iespēja tiem profesionāļiem, kuri vēlas gūt priekšstatu par Montesori metodi un jaunas idejas savā darbā - noderīgi, pirms izlemjat, vai vēlaties turpināt apgūt Montesori metodi profesionālā līmenī aptuveni 2 gadus ilgajos kursos citviet Latvijā vai ārvalstīs.

KATRAS NODARBĪBAS ILGUMS: 3 STUNDAS. NODARBĪBU VADA: KRISTĪNE SEROVA, MONTESORI SPECIĀLISTE

CENA: 30 EIRO PAR ATSEVIŠĶU NODARBĪBU (NĀKOT DIVIEM PIEAUGUŠAJIEM NO VIENAS ĢIMENES – 40 EIRO ABIEM), APMEKLĒJOT VISU NODARBĪBU CIKLU – 125 EIRO PAR 5 NODARBĪBĀM (DIVIEM PIEAUGUŠAJIEM NO ĢIMENES, NĀKOT KOPĀ 160 EIRO ABIEM) – MAKSA PAR VISU NODARBĪBU CIKLU SAMAKSĀJAMA LĪDZ PIRMĀS NODARBĪBAS SĀKUMAM.

Vietu skaits ierobežots! Pieteikšanās obligāta: pa tālruni 26959422, rakstot e-pastu skruvesunbantes@gmail.com!


Matemātikas darbnīca vecākiem

Bērnudārznieks gatavojas skolai? Vai arī nomocījuši garie vakari, pildot skolēna mājasdarbus? Nāc un apgūsti efektīvu mācīšanos un palīdzi bērnam rēķināt pašam!

           - Skaitļi, daudzums, rēķināšana

          - Nost ar vecāku pildītiem mājasdarbiem! 

          - Aptaustāmā matemātika & ģeometrija 

          - Kāpēc Montesori vidē četrgadnieki skaita, reizina un dala tūkstošus?

          - Praktiski paņēmieni matemātikai mājās

0
Veidots ar Mozello. Visi lapā publicētie teksti, ja nav norādīts citādāk, ir SIA "Playground LV" īpašums. Pārpublicēšana bez rakstiskas saskaņošanas ir aizliegta.

 .